Płytka Born Pretty Store BP-21

17:26

Wreszcie mogę pochwalić się moim ostatnim osiągnięciem - umiem stemple! ;) Po trzech dniach walki, rzucania po ścianach stemplem udało mi się wreszcie pierwszy raz odbić wzorek w całości. A potem już było tylko lepiej. Dziś zatem pierwsze z moich udanych stempli!

Może najpierw o samej płytce i stemplu. Kiedy już nauczyłam się nim obsługiwać (jak się okazało, za mocno dociskałam stempel do płytki) okazało się, że to bardzo udany duet. Każdy z czterech wzorów na płytce jest równomiernie wydrążony, dzięki czemu łatwo go równo pokryć lakierem. Stempel zaś bezproblemowo zbiera ów lakier i możemy bez uszczerbków przenieść go na paznokieć. Teraz już jestem mądra i mogę powiedzieć ot, cała filozofia, skoro swoje się naklęłam. ;)A z tego mani jestem dumna! Miejscami rozmazałam wzorek topem, i jeszcze nie opanowałam manewrowania stemplem przy brzegach paznokci, ale potrafię odbić wzór na całym paznokciu. A robiłam już przecież kilka podejść do nauki - nie szło wtedy kompletnie, a akcesoria trafiały w dobre ręce. A teraz, kiedy wreszcie to opanowałam, już zacieram rączki na nowe płytki. ;)Jeśli chcecie również mieć tę płytkę i stempel, odsyłam TU i TU. Przypominam też o rabacie! :)Stemplomaniaczki - porady mile widziane! :)

You Might Also Like

14 komentarze

 1. ja kiedyś kupiłam zestaw do stempelków z essence, ale niestety słabo mi to wychodziło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też kupiłam, i błyskawicznie zgubiłam stempel. ;) Ale płytka do dziś się sprawuje.

   Usuń
 2. Bardzo lubię stemple, wkurza mnie tylko to, że nie każdy lakier się odbija. Twoje zdobienie jest bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak na razie bawiłam się tylko z kilkoma ulubionymi i szczęśliwie każdy się nadał. ;)

   Usuń
 3. Ja robiłam kilka podejść do stemplowania zanim się udało , a wszystkie niepowodzenia były spowodowane stemplem ;( ale już jest ok ;) wzorki niestety często się rozmazują;polecam top Sally Hansen Diamond Flash ;) u mnie spisuje się bardzo dobrze ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja po prostu za mocno przyciskałam stempel do płytki, ale już wyczułam co i jak. :) Dzięki za wskazówkę co do topu!

   Usuń
 4. gratulacje! hehe, też znam to uczucie kiedy wreszcie zaczyna wychodzić :D bardzo lubię ten wzór, w fajnych kolorach go zdobiłaś :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowe skille dają zawsze tyle radości! :D

   Usuń
 5. Praktyka czyni mistrza, jeszcze trochę to wpadniesz w sidła stemplowania, ja właśnie tak miałam. Na początku nie potrafiłam, wkurzałam się, płytkę i stempel wrzuciła głęboko do pudła i przeleżały tam dłuuuugi czas, aż w końcu kupiłam właściwe płytki stempel i poszło:))ps. bardzo ładnie wyszły
  Ci te stempelki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od początku uważałam stempelki za super rozwiązanie, dlatego tak się cieszę że wreszcie mi się udaje. :)

   Usuń
 6. Super! Tylko uważaj na siebie - stemplowanie meeega wciąga :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm, chyba już trochę za późno. :>

   Usuń

Dziękuję za Twój komentarz. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. :)